O Projekte

Projekt MALÝ RAJ RESIDENCE je výstavba 3 a 4 podlažných bytových domov z ktorých časom vznikne komplex obklopený množstvom zelene. Vďaka premyslenej architektúre a niekoľkým terénnym úpravám, bytové domy skvelo zapadnú do prostredia v ktorom budú postavené. V druhej etape výstavby pribudne aj polyfunkčný objekt.


Projekt je navrhnutý tak, aby dlhodobo plnil svoj účel a zapadol do danej lokality, nezaťažoval životné prostredie, bol úsporný a ekologický. Veľmi dôležitá je pre nás aj estetika projektu, preto sme sa rozhodli do bytov nainštalovať klimatizačné jednotky, ktoré budú vyvedené na strechu, aby nekazili vzhľad fasád. Taktiež budú mať byty už osadené vonkajšie elektrické žalúzie, pre jednotný vzhľad bytových domov.

Výhody projektu

Kvalita

Dávame si záležať na výbere stavebných materiálov a kvalite vykonaných prác. Záleží nám na Vašej spokojnosti a na Vašom budúcom bývaní.

Aktivity v okolí

Okrem detského ihriska, ktoré samotný projekt ponúka, je Vám k dispozícii hrádza Slovenského Grobu, ktorú je možné využiť na prechádzky, bicyklovanie, korčuľovanie

Vybavenosť

Už vrámci holobytu osádzame exteriérové elektrické žalúzie a klimatizáciu. Garážové státia disponujú predprípravou pre nabíjačku na elektromobil. Nezabúdame však ani veľké priestranstvá zelene.

Žiadaná lokalita

Malý Raj je veľmi atraktívnou lokalitou pre ľudí, ktorí hľadajú dostupnosť mesta s výhodami vidieku. Pre obyvateľov je veľkým plusom výborná občianska vybavenosť a nádherná oddychová zóna.

Hypotéka hravo

Možnosť vybavenia hypotekárneho úveru za aktuálne úrokové sadzby s čerpaním až po kolaudácii.

Právny servis

Kúpne zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou LEGARTUM. BENEFITOM  u nás je, že kúpne zmluvy sú bez inflačnej doložky.

Prehľad bytov

1-izbový

Od 127.800 €

v štádiu “HOLOBYT” s klimatizáciou a vonkajšími žalúziami

2-izbový

Od 139.500 €

v štádiu “HOLOBYT” s klimatizáciou a vonkajšími žalúziami

3-izbový

Od 178.800 €

v štádiu “HOLOBYT” s klimatizáciou a vonkajšími žalúziami

Financovanie

Po podpise Zmluvy o Budúcej zmluve Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Predrezervácia nehnuteľnosti

Váhate ktorý byt je pre Vás najvhodnejší? Dohodnite si osobné stretnutie s naším maklérom. Prejdete si možnosti a vyberiete vhodnú nehnuteľnosť pre Vás. Ak si nie ste istý financovaním, pre rezerváciou sa môžete nezáväzne stretnúť s našou hypotekárnou špecialistkou ktorá Vám preverí možnosti financovania.

Rezervácia nehnuteľnosti

Pre potvrdenie záujmu nám treba poslať Váš občianský preukaz a napísať o ktorý konkrétny byt, v ktorom stavebnom objekte máte záujem.

Zmluva o Budúcej zmluve

Následne od nás obdržíte zmluvu o budúcej kúpe danej nehnuteľnosti. Prílohou tejto zmluvy je už aj kúpna zmluva.

Kúpna zmluva

V čase kolaudácie Vás vyzveme k podpisu kúpnych zmlúv. Kúpne zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou LEGARTUM.

Prebratie bytu

Po kolaudácii si už len stačí prevziať kľúče a s nimi aj Váš nový byt.

Financujúce banky:

dokumenty

stavebné
povolenie

pdf-icon

Technický popis stavieb

pdf-icon

Parkovacie
státia

pdf-icon

Špecifikácia
holobytu

pdf-icon

Najčastejšie otázky

Rezervačný poplatok  za každý byt je 5 000 €.

Malý Raj Residence je rozdelený do troch etáp výstavby. V prvej etape výstavby sa stavajú stavebné objekty 105, 121 a 113. 

Kolaudácia bytových domov 105, 121 a 113 je plánovaná na 4Q/2023.

Áno, je možné byt dokončiť do štandardu ktorý sa oceňuje individuálne. Prípadne Vám vieme poskytnúť kontakt na interiérového dizajnéra s ktorým sa viete dohodnúť na dokončení interiéru na kľúč.

K bytom je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie miesta. Musíme však upozorniť že miest, ktoré ostali nazvyš, nie je veľa.

Samozrejme, k dispozícií je naša finančná poradkyňa. Naša finančná poradkyňa Vám vie vybaviť hypotekárny úver už dnes, za aktuálne úrokové sadzby, pričom čerpanie prebehne až po kolaudácii.

Samozrejme, vieme sa dohodnúť a s obhliadkou sa Vám budeme snažiť maximálne sa prispôsobiť.

Slovo Developera

Lokalita pod názvom Malý Raj Residence nás zaujala a ožila v našich predstavách len nedávno.  Týmto rokom sme v spolupráci s odborníkmi zahájili pretváranie tejto lokality na tiché, prírode blízke a pritom moderné a plnohodnotné miesto pre život. Rozprestiera sa ploche 11 500 m2. Naším cieľom je, a od začiatku bolo vytvoriť atraktívnu lokalitu v ktorej budete chcieť žiť, nielen bývať a naplniť ju životom, čo sa nám aj, dúfam, podarí. 

Mgr. Michal Mucha

michal_mucha

Ďalšie naše projekty

WHITE PARK – ČUKÁRSKA PAKA, OBEC VEĽKÁ PAKA

Postavených a predaných domov
0
Postavených a predaných bytov
0
Spokojných zákazníkov
0
Hodín práce
0

Máte záujem?

Rýchly kontakt (#5)

Zostaňte s nami v kontakte

Buďte medzi prvými, ktorí budú oboznámení s našimi novinkami.

Subscription Form

Developer

INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.

developer, investor, stavebná spoločnosť

Výhradný predajca

1. realitné centrum, s. r. o.

realitná kancelária, výhradný predajca projektu