Lokalita

Lokalita v srdci prírody. Jeden z mála projektov, ktorý ponúka výhľad na hory. Malý raj patrí pod obec Slovenský Grob, ktorý je vzdialený len 3km od mesta Pezinok a 13km od Bratislavy. Slovenský Grob disponuje rozsiahlou občianskou vybavenosťou vrátane materskej škôlky, základnej školy a rôznych obchodov. Momentálne je vo výstavbe aj základná škola priamo v Malom Raji, časom pribudne, aj materská škôlka. V zimných mesiacoch sa môžete zohriať napríklad v termálnom prameni, ktorý sa nachádza v Chorvátskom Grobe alebo si dať varené vínko na Vianočných trhoch, ktoré každoročne usporadúva obec Slovenský Grob. Na jar či v lete môžete vyraziť peši alebo aj na bicykloch preskúmať rôzne zaujímavé miesta v okolí. Turistickou cestou napríklad na Hrad Biely Kameň. Ak obľubujete posedenie pri dobrej kávičke alebo drinku, môžete navštíviť napríklad nádherný Kaštieľ Pálffy, ktorý sa nachádza taktiež vo Svätom Jure. V jesenných mesiacoch určite oceníte husacie hody, ktorými je Slovenský Grob preslávený.

Malý Raj

miesto pre váš domov

V lone
prírody

Pod vrcholkami hôr...

Malý Raj Residence je jeden z mála projektov nového bývania, ktorý sa môže pochváliť výhľadom na Malé Karpaty – pýchu Západného Slovenska.

Všetky cesty vedú do Raja...

Malý Raj Residence je fantasticky dostupný najmä automobilovou dopravou ako z Bratislavy (5 min), tak z Pezinka, tak z Viničného, či Senca a Veľkého Bielu. Niekoľkokrát denne sem chodí aj bratislavská MHD.

Výborná dostupnosť

Občianska vybavenosť

Keď niečo chýba, je to na skok...

Lokalita Malý Raj disponuje vynikajúcou občianskou vybavenosťou. Okrem niekoľkých detských ihrísk, lokalita disponuje nákupným centrom, lekárňami, kaviarňami a dokonca sa momentálne stavia aj základná škola.

Ďalšie naše projekty

WHITE PARK – ČUKÁRSKA PAKA, OBEC VEĽKÁ PAKA

Postavených a predaných domov
0
Postavených a predaných bytov
0
Spokojných zákazníkov
0
Hodín práce
0

Máte záujem?

Rýchly kontakt (#5)

Zostaňte s nami v kontakte

Buďte medzi prvými, ktorí budú oboznámení s našimi novinkami.

Developer

INVEST 7 - Malý Raj Slovenský Grob a.s.

developer, investor, stavebná spoločnosť

Výhradný predajca

1. realitné centrum, s. r. o.

realitná kancelária, výhradný predajca projektu